Жив із безхатьками і різав її картини: Коляденко розкрив деталі скандалів з Білик

Останні новини

Шоумен і хореограф Дмитро Коляденко зізнався, що влаштовував сцени ревнощів колишній коханій – співачці Ірини Білик. Про їхній роман багато пліткували.

Танцюрист познайомився з виконавицею 2001 року. Тоді Білик була заміжньою. Але Коляденко все одно запросив її до ресторану після виступу у Вінниці. У програмі “ЖВЛ” шоумен поділився подробицями їхнього роману.

“Я запросив її до ресторану. Замовив усі шашлики, хачапурі. Вино червоне, вино біле. Дають рахунок – мені не вистачає грошей”, – пригадав він.

Хореограф залишив свій перстень як заставу ресторану. Забрати його вже не зміг: наступного дня чоловік виявив, що заклад згорів.

Автор: instagram.com/kolyadenkodima_official
 
Шоумен Дмитро Коляденко поділився подробицями сварок зі співачкою Іриною Білик
Шоумен Дмитро Коляденко поділився подробицями сварок зі співачкою Іриною Білик

За декілька місяців після побачення Білик розлучилася. І вона з Коляденком офіційно стали парою. Та знову під вінець співачка не поспішала, хоч шоумен освідчувався їй шість разів.

Фанати їхньої пари навіть не здогадувалися, які сварки виникали між зірковими закоханими.

“Я різав її картини, я викинув диван з 13-го поверху. Я заклеїв її косметику. Я йшов босоніж Києвом. Я жив під мостом з безхатьками”, – пригадав танцюрист.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ірина Білик заспівала з екскоханими на паркеті “Танців із зірками”

Фіналом 5-річного роману став черговий скандал, після якого виконавиця вигнала Коляденка з дому. Ведучий ніяк не міг заспокоїтися через це. Він продав інтимні фото Білик одному з глянців. Після цього чоловік почав зловживати алкоголем і зневірився у жінках. Аби прийти до тями, Коляденко декілька років відвідував психотерапевта.

Шоумен 50-річний Дмитро Коляденко поділився деталями романтичних стосунків зі співачкою 51-річною Іриною Білик. Артист зізнався, що вони утримувалися від інтиму. А для того, щоб покохатися, Коляденко відвідав клініку.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО