Зеленський звернувся до тих, хто “підганяє Збройні сили” та вказує, як треба воювати

Останні новини
Зеленський звернувся до тих, хто "підганяє Збройні сили" та вказує, як треба воювати
ЗСУ тримають під контролем ситуацію на фронті. Фото: Укрінформ”.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що звільнення усіх територій від російських окупантів є основною метою.

Однак, Україна робитиме це, намагаючись зберегти життя кожного захисника, зазначив глава держави у своєму відеозверненні.

“Хочу сьогодні звернутись і до тих в Україні, хто намагається, скажімо так, “підганяти” Збройні сили нашої держави чи вказувати, як треба наступати й де відкинути ворогів найперше. Україна цінує кожну думку. Але Україна цінує насамперед кожне життя. І це аксіома”, – зазначив він.

Глава держави наголосив, що діяти треба обережно, докладаючи зусиль для збереження життя людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Нарешті маємо конкретику” – президент про шостий пакет санкцій проти Росії

“Звичайно, кожному в Україні хочеться, щоб усі наші території, усі наші люди були звільнені вже сьогодні, якнайшвидше. Повне відновлення територіальної цілісності нашої держави – це наша мета. Але діяти треба обережно, цінуючи життя”, – акцентував він.

За словами Зеленського, “Україна ніколи не робитиме, як Росія, яка кидає людей у пекло боїв лише тому, що в Москві побажали щось захопити за декілька днів або до певної дати”.

Він додав, що українські військові залишаються господарями фронтової ситуації.

Російські окупанти готуються наступати в напрямку Ізюма та Слов’янська. На Донецькому напрямку ворог завдяки артилерії та мінометам пішов на штурм на Сіверськодонецькому та Бахмутському напрямках. Окупанти бояться просування ЗСУ, тому продовжують обстрілювати їх на інших напрямках, щоб не допустити перекидання українських підрозділів.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО