Зеленський втратив 38% підтримки українського суспільства

Новини регіонів

Півтора року падіння, або завдяки чому Зеленський втратив 38% підтримки українського суспільства

73%. Саме з таким рейтингом прийшов до влади діючий президент України Володимир Зеленський, пообіцявши завершити війну на Сході, повернути Крим та покращити рівень життя українців. З початку його президенства пройшло півтора роки, але репутація голови держави, згідно з опитуванням, в очах українців впала до 35% , що свідчить про безліч незадоволень та невдач, які зазнав Зеленський.
Аналізуючи тактику дій українського президента, виникає багато питань, починаючи від його оточення і закінчуючи його зовнішньою політикою, думками про співпрацю з США та ЄС. За словами Зеленського, він впевнений у людях, які його оточують.
«Їх небагато, але ми – команда», – вважає президент.
Проте дії Зеленського говорять голосніше, ніж його слова.
Його вираз: «немає часу, країну треба піднімати зараз» має пряме відношення до звільнення прем’єр-міністра Олексія Гончарука та генерального прокурора Руслана Рябошапки.
Голова держави запевняє, що причина в звільненні Рябошапки та Гончарука полягає у відсутності «реального результату» протягом півроку. Зеленський також натякнув, що в нового генпрокурора Ірини Венедиктової є час до кінця року, щоб показати очікуваний результат.

Тим не менш, сам пан Зеленський на посаді президента знаходиться вже півтора року, але щоденно в ООС сповіщають про порушення режиму припинення вогню, а європейські високопосадовці досі вважають, що думка про те, що «Україна може стати повноправним членом НАТО і навіть повноправним членом Євросоюзу у довгостроковій перспективі – фантазія». Та й рейтинги з останніх опитувань свідчать про зворотну динаміку та анти-результат політики президента.

В своє виправдання Зеленський заявив, що «не чіпляється ні за рейтинги, ні за владу», та якщо він не зможе зупинити війну, то має прийти інша людина на його місце. В той же час, в попередніх інтерв’ю голова держави запевняв, що одного терміну замало, тому він подумає про другу спробу очолити країну.
Питання про несерйозне ставлення Зеленського до модернізації, реформування та демократизації країни серед українців постало давно. Найбільш вибуховим прикладом стало призначення заступником керівника Офісу Президента Олега Татарова, якого тісно пов’язують насильством влади проти демонстрантів на Майдані в 2014 році. Своє рішення Зеленський аргументував тим, що в правоохоронних органах працювало багато різних людей за часів Януковича, та вони залишались працювати за часів Порошенка, бо є професіоналами.

Не звертаючи уваги на зауваження родин загиблих, він заявив, що цю інформацію підіймають ЗМІ, якими володіє Петро Порошенко, тому що він досі не може змиритися з тим, що більше не президент.
Щодо відносин Зеленського з США та Великобританією, можна сказати лише те, що голова держави вірить у 100% підтримку України Дональда Трампа, не звертаючи уваги на дії та махінації американського президента стосовно справи сина його політичного суперника Джо Байдена, що поставило Зеленського у незручне становище. Не дивлячись на це, український президент вважає слова Трампа про Україну та його позицію зовсім протилежними. А угода про стратегічне партнерство і про торгівлю між Україною та Британією підписана вперше. Наскільки це розширить можливості України – покаже лише час.

Обіцянок, наданих Зеленським народові було забагато, а зроблено, нажаль, мало. Основною проблемою залишається війна на Сході України та незаконна анексія Криму. Не дивлячись на низькі рейтинги, Зеленський вважає, що українське суспільство бачить в ньому відкриту людину, яка бажає щось змінити в країні. Але єдине, що залишається робити українському народу – це спостерігати за діями свого президента та сподіватися на кращі зміни, адже в Зеленського в запасі залишається всього три роки.

Оцініть автора
VIP ЗЛО