Зброя проти Кремля. Українські військові випробували Bayraktar та Javelin

Останні новини
Bayraktar та Javelin випробували на полігоні "Широкий лан"
Фото: Генеральний штаб ЗСУ

На полігоні “Широкий лан”, що у Миколаївській області, українські військові випробували розвідувально-ударні комплекси Bayraktar та протитанкові ракетні комплекси Javelin. На полігоні був присутній міністр оборони України Олексій Резніков.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Bayraktar уперше використали для знищення ворожої артилерії на Донбасі

“Враховуючи досвід бойових дій в районі проведення операції Об’єднаних сил, ми відпрацювали нову тактику їхнього застосування в бойових умовах та продемонстрували командирам бригад і полків. Ми також показали їхнє комплексне застосування в умовах ночі та поганої видимості”, – сказав головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ситуація складна” – головнокомандувач ЗСУ назвав кількість військових РФ на Донбасі

Випробування відбулися в межах підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України за 2021 рік.

“Інструкторсько-методичні заняття мають на меті опрацювати єдині погляди на організацію та проведення заходів підготовки військ (сил) у 2022 навчальному році з урахуванням іноземного досвіду та досвіду, здобутого Збройними Силами України на сході”, – повідомили у Генштабі ЗСУ.

“Байрактар ТВ2” в середині 2000-х створив турецький конструктор Сельчук Байрактар. Такі виготовляють у Туреччині. Оснащені радарами, ракетами, камерами. Працюють у верхніх шарах атмосфери, куди не долітають більшість винищувачів. “Байрактари” вважають надсучасною зброєю ХХІ ст., яку ніхто не може вразити. Саме “Байрактари” завдають найбільшої шкоди російським найманцям, знищують найсучаснішу російську зброю.

28 вересня “Байрактар ТВ2” виконав бойове завдання над окупованим Донбасом.

Безпілотник вирушив із бази в Миколаївській області, пролетів над Волновахою і попрямував до міста Курахове Покровського району на Донеччині. Далі сховався у висоті.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО