Залужний розповів французам, чому Україні необхідна зброя натівського зразка

Останні новини
Залужний розповів французам, чому Україні необхідна зброя натівського зразка
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний розповів начальнику Об’єднаного штабу ЗС Франції Тьєрі Бюркаром ситуацію на фронті. Фото: radiosvoboda.org

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний по телефону обговорив з начальником Об’єднаного штабу збройних сил Франції Тьєрі Бюркаром безпекову ситуацію в Україні.

Зокрема, поінформував колегу про ситуацію на фронті, зазначивши, що бойові дії ведуться майже на всіх напрямках, пише пресслужба Залужного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нам важко, але ми стоїмо: Залужний показав відео з гаубицями М777

“Найскладніша ситуація у Луганській області, де противник намагається витіснити наші підрозділи із займаних позицій. Пояснив, що операції носять комплексний характер і вимагають поєднання як оборонних, так і наступальних дій”, – зазначив він.

За словами Залужного, росіяни мають вирішальну перевагу в артилерії. Це актуалізує питання якнайшвидшого переходу українських підрозділів на озброєння натівського зразка, яке збереже життя наших людей і наші території.

Міністр оборони Олексій Резніков просить у держав-партнерів зброю, яку використовують країни НАТО. Раніше робили акцент на отриманні зброї радянських зразків.

Деякі країни НАТО можуть допомогти Україні перейти до сучасної зброї натівського зразка. Вони можуть навчати військових обслуговувати та використовувати сучасну зброю.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО