YouTube і Facebook мають модеруватися не з РФ – петиція пішла на стіл президенту

Останні новини
YouTube і Facebook мають модеруватися не з РФ - петиція пішла на стіл президенту

Петиція до президента Володимира Зеленського щодо відкриття в Україні офісі Facebook, Google і YouTube назбирала необхідні 25 тис. голосів.

Тепер має відповісти президент.

“Сучасна російсько-українська війна відбувається не лише на окупованій частині Донбасу, вона має також свій фронт в гібридному протистоянні. Московські офіси компаній намагаються просувати проросійські наративи через соціальні мережі. На перших шпальтах за замовчуванням пропонується контент з Російської Федерації.

Наприклад, редакторськими добірками YouTube Music для українських користувачів керують з московського офісу. Російські співробітники вибирають російський контент, що впливає на зміст добірок для українців. Така ситуація неприпустима, враховуючи, що Росія є країною-агресором.

В першу чергу, це небезпечно для українських дітей і підлітків, котрі є основними користувачами соцмереж, і не мають сформованого критичного мислення. І це є бомбою уповільненої дії, котра може несподівано спрацювати за 5-10 років, і зашкодить нашій державі”, – сказано в тексті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За хакерськими атаками стоїть Кремль – генерал СБУ назвав мету ворога

Україна має показувати ефективну боротьбу з дезінформацією, йдетья у петиції.

“Ми просимо президента звернутись до вищевказаних компаній щодо відкриття офісів на території України. Це дасть змогу модерувати інформаційний простір не шкодячи Україні, зменшить вплив РФ, а також буде сприяти розвитку українських креативних індустрій”, – сказано.

Торік у вересні під час візиту до США віцепрем’єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров виступав за відкриття в Україні представництв компаній Google та YouTube.

В листопаді YouTube блокував канал українського проєкту “Рагу.лі”.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО