ЯК УКРАЇНСЬКА ВЛАДА БОРЕТЬСЯ З ЕПІДЕМІЄЮ

Новини регіонів

ШКАРПЕТКИ-ВБИВЦІ, ОЛІВЦІ-МАНІЯКИ ТА ІНФЕКЦІЙНО-РОЗПОВСЮДЖУВАЛЬНІ ОСВІЖУВАЧІ ПОВІТРЯ: ЯК УКРАЇНСЬКА ВЛАДА БОРЕТЬСЯ З ЕПІДЕМІЄЮ

Відсьогодні в Україні повторно введено так званий “локдаун”, який має, на думку українських чиновників, запобігти розповсюдженню #covid-19. Проте, зрозуміти логіку наших чиновників. якщо вона взагалі існує, вкрай важно.

По-перше, локдаун, що обмежує роботу безлічі підприємств по всій країні, введений після новорічно-різдвяних святкувань, є алогічним. Тобто, з початку всі мали сходити на новорічну ялинку, попити без масочок дорогезного глінтвейну, постояти в чергах, посидіти в ресторанах, а після свят — все закрити.

По-друге, розпорядженням Кабміну, введені обмеження щодо торгівлі деякими групами непродовольчих товарів. Наприклад, заборонено продавати фарби, олівці, зошити та іншу канцелярію. Також не можна купити губки для посуду, хоча засоби для миття — можна. Шкарпетки, панчохи, засоби для чищення взуття, освіжувачі повітря, посуд та безліч інших, необхідних у господарстві побутових речей, відсьогодні купити на території супермаркетів, не є можливим.

е логіка, спитаєте ви? От і ми питаємо. Або це навмисне і таргетоване знищення підприємців окремого профілю, або українські можновладці вкрай не розуміють, чим вони мають займатися на довірених народом посадах.

Обговорення тут

Оцініть автора
VIP ЗЛО