Як США: Україна запропонувала Німеччині також ухвалити закон про ленд-ліз

Останні новини
Як США: Україна запропонувала Німеччині також ухвалити закон про ленд-ліз
Україна очікує отримати від Німеччини швидкий експорт військової техніки. Фото: pixabay

Посол України у Німеччині Андрій Мельник запропонував уряду ухвалити такий самий закон про ленд-ліз, як це зробили в США.

Цей союз проти Росії дуже важливий, сказав він у своєму інтерв’ю в Bild am Sonntag.

Також посол розповів, чого саме Україна очікує від Німеччини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Німеччина підтримує запровадження ембарго на російську нафту

“Ми хотіли б побачити швидкий експорт 88 танків Gepard, 100 БМП Marder, самохідних гаубиць та багато іншого. Але що дуже важливо, то це переосмислення у свідомості людей. Ми переживаємо найбільшу війну у Європі за 80 років. Ви більше не зможете перемогти із 30 або 100 танками. Німецький закон про ленд-ліз, як у США, і довгостроковий союз проти Росії були б важливими”, – cказав Мельник.

Він додав, що Німеччина ухвалила правильне рішення, направивши в Україну танки Gepard, але цього недостатньо.

“Тим більше, що для Gepard не вистачає боєприпасів. Це було відомо з початку війни, але федеральне міністерство оборони зайнялося цим лише цього тижня. Крім того, танкам вже 40 років – щоб перемогти Росію, нам потрібне найсучасніше німецьке озброєння”, – зауважив посол.

Палата представників США підтримала законопроєкт про спрощений порядок надання Україні військової допомоги – ленд-ліз. Закон про ленд-ліз надає можливість значно прискорити постачання Україні озброєння, транспорту, продовольства і допомоги з США.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО