Вимагання вишгородських чиновників — будівельники в шоці

Вимагання вишгородських чиновників Наші розслідування

Продовження цікавих поневірянь вишгородських забудовників. Виконком Вишгородської міської ради прийняв рішення запропонувати забудовнику добровільно прибрати будівельну огорожу, бо начебто вона стоїть без згоди міста. При цьому питання: а що робити забудовникам, які мають право і будуть проводити будівельні роботи? Залишилося риторичним. Всі члени виконкому, крім одного, розуміли абсурдність рішення, але проголосували «за», бо треба було рятувати заплямовану репутацію секретарки міськради Тетятни Бражнікової.

Не обійшлося без криміналу і на цей раз – на початку роботи з’ясувалося, що вишгородські здирники подали від імені забудовника заяву у якої висловлювалося прохання скасувати дозвіл на проведення будівельних робіт. З цим швидко розібрався мер міста Алексій Момот і шкідливих наслідків не настало, але постало питання: хто настільки досконало знає порядок роботи дозвільних структур, щоб зробити такий наглий і підступний хід?

Зловмисники розуміли, що скасування дозволу надовго зупинить будівництво, а саме цього і домагалися здирники із допомогою місцевих депутатів. Без виключень, цей зловмисник працює у дозвільній системі та був поруч у приміщенні міськради під час засідання виконкому, тож всі підозри пали на Андрія Марцевого, який не тільки був достатньо компетентним, щоб правильно скласти зміст тексту підробленого листа, не тільки мав повноваження скасувати дозвіл будівельникам після отримання відповідного вказівки від обдуреного керівництва, а ще тому, що саме він повідомив поліції, що підроблений лист був ним знищений коли афера відкрилася. Тож розкритий перший співучасник злочину? Подробиці у відео.

Оцініть автора
VIP ЗЛО