Вторгнення Росії буде вердиктом НАТО – Єрмак

Останні новини
Вторгнення Росії буде вердиктом НАТО - Єрмак
Єрмак розповів британським ЗМІ про ситуацію на кордоні. Фото: Reuters

Нова агресія Кремля проти України буде вердиктом для НАТО та великою проблемою для Заходу.

Про це сказав голова Офісу президента Андрій Єрмак британським ЗМІ, передає 4 News.

Сказав, що перемога України буде також перемогою її західних партнерів. А найбільшою поразкою може бути продовження війни в Україні або ескалація ситуації.

“Напад Росії на Україну буде кінцем будь-якої безпеки не лише в Європі, а й у всьому світі”, – сказав Єрмак.

Вын додав, що 90% населення України захищатиме свою країну. Нагадав, що Україна більш готова до можливого нападу Росії, ніж 2014-го.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У США назвали нову дату ймовірного вторгнення Путіна в Україну – NYT

“Вступ до НАТО як мета записано у нашій Конституції. Лише українське суспільство та країни-члени НАТО можуть ухвалити це рішення. Якщо якась із країн НАТО проти цього рішення – нехай скажуть про це чесно”, – зазначив Єрмак.

Уздовж кордону з Україною на кінець листопада 2021 року Росія зосередила майже 92 тис. військових і значну кількість техніки у своїх західних областях та окупованому Криму. Українська й американська розвідки попереджають, що Кремль може готувати повномасштабне вторгнення.

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов вважає, що воно може розпочатися в січні-лютому 2022-го. Офіційно Москва це заперечила. Проте висловлювання деяких кремлівських посадовців свідчать про протилежне.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО