Відрікся від матері українки та зраджував жінкам: розповіли, що приховує прессекретар Путіна Дмитро Пєсков

Останні новини

Прессекретар російського президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков приховує чимало інформації про себе.

Зокрема, про свою матір, зради жінкам та “відмазування” від військової служби. Про це йдеться у матеріалі “ТСН”.

За даними офіційних джерел, у Пєскова є лише батько. Саме він посприяв зростанню його кар’єри.

Водночас про його матір інформаційно, ймовірно, видалили з усіх офіційних джерел. Це зробили нібито для того, щоб приховати факт приналежності рупора Путіна до України, адже низка інформаційних ресурсів зазначає, що його мати – українка.

Батько хотів влаштувати його в якесь посольство, але у МДУ він вступив лише з другої спроби. На другому курсі він мав йти служити в армію, але після вручення повістки раптом захворів на запалення легенів, що звільнило його від військового обов’язку.

Автор: East News
 
Що приховує Дмитро Пєсков
Що приховує Дмитро Пєсков

У 1980-х роках Пєсков побрався з Анастасією Будьонною – подругою юності. Вона народила йому сина Миколу. За кілька років вони розлучилися. Тоді він отримав посаду у посольстві РФ в Туреччині, де знайшов доньку спадкових дипломатів Катерину Солоцинську.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кремль відреагував на антивоєнну заяву свого дипломата в Женеві

Подейкують, що він почав залицятися до неї, коли йому було 23 роки, а їй – 15. Вони одружилися, щойно дівчини виповнилося 18 років. У цьому шлюбі він став багатодітним батьком, однак у 2011-му завів роман із фігуристкою Тетяною Навкою.

Про стосунки “на стороні” його дружина дізналася швидко та вирішила з ним розлучитися. За два роки у Пєскова та Навки народилася донька Надія. У 2015-му пара одружилася, а весілля, за даними ЗМІ, обійшлося у $500 тис.

Автор: East News
 
Що приховує Дмитро Пєсков
Що приховує Дмитро Пєсков

Фігуристку Навку шлюб з прессекретарем Путіна зробив забезпеченою. За інформацією Forbes, 2019-го року Навка стала найбагатшою дружиною у Кремлі. Її річний дохід склав 236 млн руб, що у 16 разів більше за доходи самого Пєскова.

За чутками, жінка має будівельний бізнес та є співвласницею бізнесу з виробництва технічної солі у тимчасово окупованому Росією Криму. Саме тому вона і робить чоловікові дорогі подарунки, зокрема, швейцарський годинник за $620 тис.

У Москві думають, що в Києві погодяться на їхні вимоги. Зокрема й на захоплення територій. Речник президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков в ефірі радіо “Маяк” заявив, що Україна має “усвідомити ситуацію де-факто”. Однак Українська влада й держави-союзники наголошували, що не визнають окупації частини України й не підуть на територіальні поступки навіть заради припинення війни.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО