Відправили на міни, а потім розстріляли – росіяни розправилися з людьми, які тікали з-під окупації

Останні новини
Відправили на міни, а потім розстріляли - росіяни розправилися з людьми, які тікали з-під окупації
Окупанти розстріляли автівки з цивільними людьми – загинули діти. Фото: konkurent.ua

На півдні російські окупанти відправили на міни колону авто, які намагалися вирватися з окупованих територій. Вцілілих людей розстріляли.

Під час просування українських підрозділів Миколаївщиною в бік Херсонщини було виявлено декілька цивільних автівок із понівеченими та розстріляними тілами людей, інформує оперативне командування “Південь”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог планує ривок на півдні – Костенко

Ушкодження техніки, попередньо, свідчать про підрив автомобілів на замінованій ділянці місцевості, а також про обстріл колони.

“Під час спроби місцевих жителів евакуюватися, окупанти спочатку вказали їм дозволений шлях замінованою місцевістю, а потім розстрілювали тих, хто вижив після підриву”, – йдеться в повідомленні.

Серед загиблих – двоє дітей молодшого шкільного віку.

На тимчасово зайнятих територіях Херсонської та Запорізької областей окупанти створили 19 так званих “комендатур” для посилення контролю над нескореним населенням.

Російські окупанти продовжують інженерні роботи з обладнання другої лінії оборони на півдні України.

На Південнобузькому й Таврійському напрямках російські угруповання зосереджують основні зусилля на утриманні зайнятих рубежів, розвідці, інженерному обладнанні позицій і логістичному забезпечені підрозділів.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО