Велика Британія готує для України новий пакет допомоги

Останні новини
Велика Британія готує для України новий пакет допомоги
Британія допоможе Україні грошима для озброєння. Фото: Укрінформ

Велика Британія надасть Україні черговий пакет допомоги на суму 300 мільйонів фунтів стерлінгів.

Більша частина грошей буде використана на військові потреби української армії, інформує Reuters.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Борис Джонсон виступить перед Верховною Радою

Британія забезпечить ЗСУ обладнанням для радіоелектронної боротьби і контрбатарейними радарними системами. До України доставлять прилади нічного бачення, інструменти для блокування супутникової навігації, важкі безпілотники і броньовані автомобілі для цивільних чиновників.

Велика Британія не вперше допомагає Україні за час повномасштабного вторгнення РФ. До цього країна надала українським захисникам більше 5 тисяч протитанкових ракет, 5 систем протиповітряної оборони і низку інших озброєнь. Найближчим часом в розпорядження ЗСУ надійдуть британські ракети Brimstone.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон не проти застосування Україною наданої їй зброї проти цілей на території Російської Федерації.

“Ми не хочемо, щоб криза вийшла за кордони України. Але українці, очевидно, мають право захищати себе. На них нападають із території Росії, тож вони мають право захищатися”, – сказав Джонсон у відповідь на запитання про можливість застосування ЗСУ зброї, яку надала Британія, по нафтобазах у РФ.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО