Вбивця вагітної жінки на свободі

Новини регіонів

Вбивця вагітної жінки на свободі завдяки «нерозумному» обміну військовополоненими

Чоловік, 44 роки. З неповною середньою освітою. Наркоман зі стажем. Засуджений до довічного ув’язнення за вбивство вагітної жінки.

Чоловіка звуть Олександр Садовський. Уродженець Черкащини. До початку кривавих подій на Сході України він працював водієм-охоронником у приватній охоронній фірмі у Донецьку. Серед об’єктів, які він охороняв, був пункт обміну валют на вулиці Артема, 131.

21 квітня 2014 року о 8 год. 22 хв. Олександр Садовський у формі охоронника зайшов в кабінку пункту обміну. Нелюд спочатку побив, а потім задушив молоду жінку-касира. Перед тим, як винести здобич, вбивця зробив підпал.

Здавалося б, правда перемогла, і справедливість встановлена. Але ні! Раптом долею вбивці вагітної жінки переймається команда нового президента України. Садовський невідомим чином потрапляє до списку на обмін полоненими, і у квітні 2020 року повертається на підконтрольну територію. Де вже ніхто, крім родичів і друзів вбитої жінки, не вважає його катом і вбивцею!

От Вам і втручання найвищих сил держави у такій ганебний спосіб. Хтось підставив президента Зеленського? Чи ВІП-ЗЛО нашої країни вже не потребує моральних виправдань: сплачено – отримуйте будь яке беззаконня!

Вбивця вагітної жінки на свободі Вбивця вагітної жінки на свободі Вбивця вагітної жінки на свободі Вбивця вагітної жінки на свободі Вбивця вагітної жінки на свободі Вбивця вагітної жінки на свободі Вбивця вагітної жінки на свободі Вбивця вагітної жінки на свободі Вбивця вагітної жінки на свободі Вбивця вагітної жінки на свободі Вбивця вагітної жінки на свободі

Оцініть автора
VIP ЗЛО