Вбивчий бізнес: як «АрселорМіттал» та «Кріогенсервіс» труять українців технічним киснем

Київ

Скандал навколо сумнозвісного пройдисвіта Сергія Защенкова, який постачає в українські лікарні технічний кисень і на очах у всіх зраджує інтереси держави, набуває нових обертів.

Раніше ми розповідали, що громадські активісти подали позов до суду щодо бездіяльності Держлікслужби, яка, найвірогідніше, навмисно закриває очі на оборудки «Кріогенсервісу» і тим самим фактично «легалізує» небезпечний фальсифікат. Так от, наші журналісти потрапили на одне з останніх судових засідань по цій справі і дізналися багато цікавого.

Уявіть, представники горе-підприємства, про «подвиги» якого вже знає вся країна, і досі нахабно відхрещуються від своїх злодіянь. Защенков разом зі своїми посіпаками продовжують тримати всіх за дурнів і нахабно брешуть, що і установка їхня працює, і так звану продукцію вони виготовляють відповідно до ДСТУ. І це при тому, що численні свідки і правоохоронці переконують в протилежному – обладнання Защенкова зламане і невідомо чи працювало колись взагалі, а медичного кисню, поставленого з Полтавського медичного заводу, недостатньо, щоб задовольнити всі контракти, які «Кріогенсервіс» підписав минулого року.

Найвірогідніше, Защенков все ще сподівається «відмазатися», або тішить себе хмарними ілюзіями, що якийсь корумпований чиновник захистить його від громадського осуду і тюрми. Та навряд чи хтось візьметься захищати пройдисвіта, бізнес-імперія якого ось-ось лусне. На ньому не заробиш, а допомагати Защенкову задарма – нема дурних.

Та, на жаль, поки «вбивчий бізнес» Защенкова не прикрили, дехто вирішив наостанок і собі відкусити шматок від його «пирога». Так, ми з’ясували, що не так давно «Кріогенсервіс» обзавівся новим партнером, який наразі постачає підприємству технічний кисень. Той самий технічний кисень, який потім потрапляє до українських лікарень під виглядом медичного. Запитаєте, хто погодився мати справу з аферистом? Відповідаємо – відомий металургічний гігант «АрселорМіттал Кривій Ріг». Так-так, той самий, який нещодавно опинився в центрі гучного скандалу через нехтування екологічними стандартами.

Напевно, на тлі останніх подій керівництво «АрселорМіттал» вирішило, що репутацію йому все одно не відмити, тож можна брати участь в різноманітних аферах, зокрема – у парі з «Кріогенсервісом». Цікаво, чи готове керівництво «АрселорМіттал» потрапити на лаву підсудних разом із Защенковим? Чи воно так само сподівається, що зможе купити чиновників, правоохоронців та суддів?

Ми обов’язково будемо проводити власне розслідування. Тож слідкуйте за нашими новинами.

Оцініть автора
VIP ЗЛО