В Україні введуть систему накопичення енергії

Останні новини
В Україні введуть систему накопичення енергії
В Україні будуть накопичувати енергію. Фото: Енергетичні системи

Рада схвалила у першому читанні законопроект №5436-д, який забезпечує використання в Україні накопичувачів енергії

Завдання систем накопичення енергії – це оптимізація виробництва електроенергії за рахунок вирівнювання графіка навантаження як на електростанцію, так і на електроенергетичну інфраструктуру, повідомляє пресслужба парламенту.

Системи накопичення енергії допомагають зберігати надійну роботу енергосистеми загалом. З їхньою допомогою відбувається більш легка інтеграція енергооб’єктів “зеленої” генерації в енергосистему України та забезпечують надійність виконання планового графіка видачі потужності в мережу.

“Нам критично важливо почати застосовувати накопичувачі енергії в країні тому, що це дасть можливість накопичувати та видавати електроенергію в пікові періоди, а саме вранці та ввечері”, – наголосив голова Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

Накопичувачі енергії будуть здатні забезпечувати електроенергією окремі будинки та навіть цілі мікрорайони. Енергія до них може надходити як із класичних, так і з відновлюваних джерел енергії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Віялових відключень не буде – Зеленський

Енергетична незалежність, здобута Україною за каденції п’ятого президента Петра Порошенка, руйнується владою президента Володимира Зеленського, заявив народний депутат із фракції “Європейська Солідарність”, колишній журналіст-розслідувач Володимир Ар’єв.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО