В Україні оновили карантинні зони

Останні новини

В Україні скоротили жовту зону карантинних обмежень.

У цій зоні знову дві області – Кіровоградська та Тернопільська, свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

“24 листопада Чернівецька область набула ознак помаранчевого рівня, туди також входять Полтавська, Харківська та Закарпатська області”, – йдеться у повідомленні.

У червоній зоні залишаються Київ та 18 областей: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська. Найближчим часом Луганська та Львівська область вийдуть з цієї зони.

Автор: moz.gov.ua
 
В Україні скоротили жовту зону карантину
В Україні скоротили жовту зону карантину

Обмеження червоної зони передбачають заборону роботи ресторанів, ТРЦ, ринків, спортзалів, басейнів, фітнес-центрів, закладів культури та масових заходів. Робота навчальних закладів дозволяється за наявності вакцинації у 100% педагогів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одна область не змогла покинути червону зону карантину

За останню добу в Україні виявили 14 325 нових хворих на коронавірус. З них дітей – 1183, медпрацівників – 287. Загалом від початку епідемії в країні Covid-19 підхопили 3 367 461 особа. Померли 82 913 пацієнтів, із них 595 – за останню добу. Одужали 2 825 641 особа, за останню добу – 29 044.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО