В УДО відреагували на запит щодо відпочинку родини Зеленського на Сейшелах

Останні новини
В УДО відреагували на запит щодо відпочинку родини Зеленського на Сейшелах
В УДО відреагували на запит журналістів. Фотоколаж: “Українська правда”

В Управлінні державної охорони заявили, що не супроводжували родину президента Володимира Зеленського на відпочинок на Сейшелах.

У відомстві нічого не знають про перебування родини голови держави за кордоном, повідомляє “Українська правда” із посиланням на офіційну відповідь УДО.

“У вказані вами дати жоден із військовослужбовців УДО не перебував у відрядженні за кордоном. До того ж в УДО відсутня будь-яка інформація щодо перебування там родини президента”, – йдеться у відповіді на запит журналістів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Негатив не переважає” – Зеленська відреагувала на критику шкільного харчування

Журналісти надіслали запит у Державне управління справами із запитанням, чи оплачували з державного бюджету видатки на користування родиною президента залом офіційних делегацій у “Борисполі”. А в Управління держохорони – скільки охоронців відрядили із Зеленськими. І хто сплачував їхні квитки й проживання в екзотичній країні.

Також видання надсилало запит до президента – скільки коштував відпочинок і хто сплачував за нього. І як президент оцінює таку подорож родини з морально-етичного й безпекового погляду.

5 січня дружина президента Олена Зеленська з дітьми, батьками й друзями, загалом приблизно 10 людей, вилетіли до Стамбула, а звідти – на Сейшельські острови. Про це повідомили журналісти “Української правди” із посиланням на джерела в правоохоронних органах. Родину президента нібито супроводжувала державна охорона.

Наступного дня донька куми Зеленських, яка полетіла разом із родиною президента, публікувала в Instagram фото й відео зі Сейшельських островів. Відпочивали в п’ятизірковому готелі Hilton. Вартість номера у святкові дні там приблизно $1 тис. на добу. На території готелю – сім ресторанів і кафе, де подають італійські та японські страви.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО