В Раді пояснили, чому кошти з Фонду по боротьбі з коронавірусом витрачаються на будівництво доріг

Новини регіонів

Україна тривалий час обурена через те, що кошти з Фонду по боротьбі з коронавірусом йшли на будівництво доріг замість покращення медицини. Розмірковуючи над тим, що обрати під час пандемії: нові дороги чи якісне лікування – логічно, якщо оберуть друге. Але думка влади відрізняється від громадської. В інтерв’ю “Кореспонденту” прем’єр міністр Денис Шмигаль пояснив, чому парламент прийняв саме таке рішення.

За словами Шмигаля, Фонд по боротьбі з коронавірусом фактично поділений на дві частини: медична допомога та стимулювання економіки.

Прем’єр вважає, що саме будівництво доріг приность економіці найбільшу вигоду та найкращим образом стимулює її. За його словами, будівництво доріг створює робочі місця у суміжних областях та підвищує ВВП. Також, це не розганяє інфляцію, як у випадку прямих дотацій бізнесу.

“Дорожнє будівництво – це правильне рішення. Після підведення підсумків 2020 року видно, що 100 млрд грн інвестицій в інфраструктуру не дали економіці України провалитися дуже глибоко, як це сталося у сусідів”, – заявив Шмигаль.

Робити висновки при таких обставинах досить нелегко, оскільки, доводиться дивитись правді в очі. Тому, що наступний локдаун, який Рада планує ввести з 23 (або 25) грудня по 16 січня, принесе ще більший спадок економіки та безробіття. Відповідь на запитання: “на що краще направити кошти в цей період?” – досить очевидно. Але, нам залишається тільки сподіватись на краще.

Як ви вважаєте, чи правильно розподіляє влада кошти з Фонду боротьби з коронавірусом? Як можна б було запобігти “ковідної кризи”? Та чи варто вводити ще один локдаун в Україні?

Оцініть автора
VIP ЗЛО