В ОП згадали, де Зеленський був на вихідних

Останні новини
В ОП згадали, де Зеленський був на вихідних
Офіс президента прокоментував розслідування святкування дня народження Єрмака. Фото: Укрінформ

Пресслужба Офісу президента дала офіційний коментар в семи пунктах щодо розслідування святкування 50-річчя Андрія Єрмака в Карпатах, на якому нібито був присутній і сам Володимир Зеленський.

Президент три дні був в Києві, на день злітав на дачу в Гуту, Єрмак святкував свій день народження з батьками, написала пресслужба в фейсбуці.

ОП в семи пунктах розписали, що насправді відбувалося на минулих вихідних.

“Перше: офіційно повідомляємо, що не було жодного 4-денного святкування з феєрверками, концертами, макетами венеційської архітектури, масовкою гостей та іншими принадами, які ще можна додумати для більшої ефектності”, написала пресслужба.

“Друге: не було використання державних чи приватних літаків жодних осіб, пов’язаних з будь-якими бізнесменами. Гвинтокрилами ДСНС гостей чи взагалі сторонніх осіб не перевозили, тим більше з розважальною метою”, повідомили в ОП.

Третім пунктом ОП заявила, що у п’ятницю президент працював у Києві – на Банковій. Ввечері того дня відбув до резиденції в Гуті. У неділю глава держави був у Києві на відповідних заходах, присвячених річниці початку Революції Гідності. У понеділок він також перебував на робочому місці.

В Офісі президента нагадали, що користування цією резиденцією протягом одного-двох днів, як і гвинтокрилами, які забезпечують пересування президента, відбувалося згідно зі звичайними протоколами щодо переміщення президента та його співробітників і користування відповідними об’єктами.

З інших представників влади до резиденції заїжджав лише Олексій Чернишов, який перебував у ті дні в Рівному та пересувався автівкою, повідомили в заяві.

Андрій Єрмак відзначив день народження у понеділок в Києві – з батьками, у вівторок його привітали колеги в Офісі президента, написала пресслужба.

Сподіваємося, що наступного разу отримаємо запит на надання інформації хоча б за добу до виходу репортажу, щоб можна було встигнути відповісти на всі запитання й додати правдивої інформації до матеріалу, який готується, написала пресслужба.

Наступного місяця відзначатиметься День працівників дипломатичної служби України. Зберуться – і саме в резиденції в Гуті – понад сто голів дипломатичних і консульських представництв України. Відбудеться спеціальний дипломатичний форум – з відповідною програмою. Підготовка до цього форуму на місці вже триває, повідомили в ОП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гелікоптерами ДСНС в Карпати на держдачу – як Зеленський та ОП “відтягувалися” на 50-річчі Єрмака

Раніше прессекретар президента Сергій Никифоров відреагував на розслідування щодо святкування дня народження глави Офісу президента Андрія Єрмака у Карпатах. Він не знає, як Володимир Зеленський проводить свій вільний час.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО