В ОБСЄ заявили, що Росія веде війну “як в добу Середньовіччя”

Останні новини
В ОБСЄ заявили, що Росія веде війну "як в добу Середньовіччя"
В ОБСЄ жорстко розкритикували стиль ведення війни окупантами. Фото: Укрінформ

Попри наявність сучасної зброї, росіяни воюють з такою жорстокістю, як в епоху Середньовіччя.

Окупанти вчиняють масштабні вбивства цивільного населення та руйнування житла. Вони розкрадають усе цінне на захоплених територіях, заявив постійний представник США при ОБСЄ Майкл Карпентер, повідомляє “Укрінформ”.

“Росія має багато сучасної зброї війни: крилаті ракети, які пролітають сотні миль, влучаючи у ціль з дивовижною точністю. Вона має точні керовані боєприпаси, які можна запускати з повітря, з моря та суходолу. Чому так багато цивільних зазнають жахів війни?”, – сказав посол.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог обстріляв Дніпропетровську область: є поранені діти

Він вважає, що Росія мала на меті змусити мирних людей тікати з власних домівок, і таким чином позбутися місцевого населення в окупованих районах. І це, на його думку, і спричинило таке варварство.

“Садистські звірства та дуже цілеспрямований процес “фільтрації” цілком можуть мати мету. Особливо, якщо цією метою є заперечення самої концепції української державності в районах, які РФ зараз контролює, аби легше поглинути ці частини України”, – заявив Карпентер.

Станом на північ 1 червня підтверджено 9151 жертву серед цивільних через повномасштабну війну Росії проти України. Відомо про 4169 загиблих і 4982 поранених. Серед загиблих – 268 дітей.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО