В Іспанії знайшли нерухомість і компанії 15 підсанкційних олігархів з РФ

Останні новини
В Іспанії знайшли нерухомість і компанії 15 підсанкційних олігархів з РФ
Російські олігархи намагалися передати свої частки в деяких компаніях родичам або партнерам. Фото: pixabay.com

Іспанська влада виявила активи, зокрема будинки, компанії і мінімум одну розкішну яхту, що належать 15 російським олігархам із санкційного списку Європейського Союзу.

Отриману інформацію передали підрозділу фінансової розвідки країни й Міністерству фінансів Іспанії, повідомляє Reuters із посиланням на керівника підрозділу Генеральної ради нотаріату з запобігання відмиванню грошей Маріано Гарсія Фресно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Фіджі конфіскували суперяхту “путінського гаманця” Керімова

“Підрозділ виявив серйозну активність з передачі належного їм майна близьким родичам. Ми знайшли близько 15 осіб із санкційного списку і ще 105 осіб, пов’язаних із ними чи членами їхніх сімей. Вони вже почали передавати ці пакети акцій, особливо в іспанських компаніях, або пакети чи акції іноземних компаній”, – сказав він.

Компанії, пов’язані з російськими олігархами, володіють приблизно 35 об’єктами нерухомості в Іспанії, зокрема розкішними особняками, а також банківськими рахунками й частками в європейському бізнесі.

Майно російських олігархів, арештоване через санкції у зв’язку із розв’язанням Росією війни в Україні, навряд чи повернеться до попередніх власників. Йдеться, зокрема, про вилучені в росіян із путінського оточення яхти.

Понад 10 суперяхт загальною вартістю майже $2,3 млрд конфіскували або арештували в європейських портах за останні шість тижнів у межах масштабних санкцій, запроваджених проти російських олігархів після вторгнення РФ в Україну.

На британському острові Мен зняли з реєстрації літаки, які належать російським мільярдерам.

Серед олігархів, яким “обрізали крила”, – найбагатша людина Росії, засновник USM Holdings Усманов, співвласник “Сєверсталі” Олексій Мордашов, бізнесмени та соратники президента-агресора Володимира Путіна Аркадій і Борис Ротенберги, співвласник “Уралхіма” та “Уралкалія” Дмитро Мазепін.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО