“Усіх почали розстрілювати люди з Росії” – як українці і казахи виходили проти Путіна: фото

Київ

Десятки людей збиралися на акцію “Скажи Путіну ні!”, яка проходила на Михайлівській площі у Києві. Окрім українців прийшли чимало казахів.

Активісти розстелили на асфальті біле полотно, де чорними і червоними фарбами вивели напис англійською: Say no to Putin. Люди закликали західних партнерів України не іти на поступки главі РФ Володимиру Путіну. Також скандували гасла на підтримку Казахстану, куди Росія увела війська, повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

“Казахстан віддали на відкуп Кремля. Понад 2500 росіян зайшли уже в Казахстан. Є війська інших країн ОДКБ (Організація договору про колективну безпеку. Створена у 1992 році. В організацію входять Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Росія, Таджикистан. – Gazeta.ua). Зокрема Білорусі, Вірменії. Це – держави-окупанти”, – заявила на мітингу казахська активістка Жанара Ахметова.

9 січня у Києві пройшла акція "Скажи Путіну ні!", яку організував Рух Опору Капітуляції. На мітинг окрім українців, прийшло чимало вихідців з Казахстану. Люди звернулися із закликом до цивілізованого світу не йти на компроміси із главою Росії Володимиром Путіним
Фото: Сергій СТАРОСТЕНКО

Протести у Казахстані почалися із 2 січня в місті Жанаозені, де люди вийшли мітингувати проти різкого стрибка цін на скраплений газ. Згодом поширилися по усій країні.

“До 6 січня по людях стріляли ще гумовими кулями. А вранці 6-го усіх почали розстрілювати, діти гинули. Це робили люди з Росії (5 січня президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв звернувся до держав, які входять в ОДКБ, із закликом увести війська в свою країну. Мовляв, для придушення протестів. Однією з перших військових у Казахстан відправила Москва. – Gazeta.ua)”, – додала Жанара.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОК ініціює створення спільної платформи для протидії агресивним планам Кремля

Українці стримають Путіна навіть якщо міжнародна спільнота не надасть нам достатньої допомоги, заявив на акції громадський діяч Йосиф Зісельс.

“Чи будуть із нами говорити лідери західних держав, які не хочуть протистояти Путіну так, як це робимо ми? Маємо бути готовими сказати “ні”, якщо хтось захоче продати нас Путіну. Якщо не міжнародною спільнотою, то спинимо його власними силами”, – сказав Зісельс.

Акцію “Скажи Путіну ні!” організував Рух Опору Капітуляції. Подібні мітинги також відбулися сьогодні у багатьох обласних центрах. Були анонсовані протести активістів проти глави РФ і у США. Зокрема у повідомленнях РОКу йшлося про міста Чикаго і Нью-Йорк.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО