Українці зможуть анонімно повідомляти про наркотики

Останні новини
Українці зможуть анонімно повідомляти про наркотики
Перейти до чат-боту DrugHunters можна, відсканувавши QR-код. Фото: facebook.com/patrolpolice.gov.ua

В Україні запрацював офіційний чат-бот від патрульної поліції у месенджері Telegram, який викриватиме збут наркотиків по всій країні. Перейти до чат-боту можна за посиланням DrugHunters (Мисливці за наркотиками).

Про це повідомили правоохоронці на своїй сторінці у Facebook.

З допомогою чат-бота можна анонімно та в декілька кліків повідомити патрульних про виявлення як наркотичних речовин, так і самих закладників.

“Скористатись чат-ботом можуть усі громадяни у тих містах, де працює патрульна поліція. Щоб залишити заявку про можливе місце закладки чи закладника, достатньо відкрити програму у своєму Telegram і розпочати діалог”, – зазначається у дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві водій “Жигулів” під наркотиками влаштував блокбастер на дорозі

Розпочавши розмову, необхідно вказати: населений пункт; адресу, за якою побачили потенційного зловмисника; опис місця, де, на вашу думку, може бути закладка (труби, клумба, лавочка тощо). А щоб правоохоронці швидше виявили закладку, надіслати геолокацію й додати фото/відеоматеріали. Після цього патрульні виїдуть на місце і перевірять інформацію.

У травні цьогоріч У Львові викрили групу, до складу якої входили заступник начальника райвідділу та його підлеглі. Вони торгували наркотиками та фальсифікували справи проти невинних людей. Їх викрили колеги.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО