Українські військові знищили “техніку” ворога біля адмінмежі з окупованим Кримом

Останні новини

На Херсонщині поблизу адмінмежі з окупованим Росією Кримом підрозділи протиповітряної оборони угруповання військ “Південь” провели тренування розрахунків 9А33 БМ3 “Оса-АКМ”.

Про це повідомила пресслужба Генерального штабу Збройних сил України у Facebook.

Фото: facebook.com/Вартові півдня України

“9А33 БМ3 “Оса-АКМ” на сьогодні залишається грізним та потужним автоматизованим військовим зенітно-ракетним комплексом і призначений для прикриття сил і засобів наших підрозділів у всіх видах бойових дій”, – ідеться в повідомленні.

Серед потенційних цілей на тренуванні були безпілотники, гелікоптери, літаки та наземна техніка ворога.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ перекидає до українського кордону військову техніку з Далекого Сходу – СІТ

Зазначається, що “Оса-АКМ” має хорошу прохідність. Може долати водні перешкоди вплав, має високі вогневі можливості та дозволяє знищувати різні цілі на відстані до 10 км. При цьому ціль можна виявити на віддаленні до 45 км.

“Розрахунки ЗРК “Оса-АКМ” тренуються в умовах максимально наближених до бойових. Навіть, поставлені умовним противником радіоелектронні перешкоди, не заважають нашім військовим здійснювати розвідку повітряної обстановки, визначати координати цілей та знищувати безпілотні апарати умовного противника”, – наголосив командувач об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв.

Раніше українські розвідники провели тренування зі стрільби на близькій відстані поблизу адміністративної межі із захопленим Кримом. За легендою, дорога була недосліджена, тому просувалися бійці максимально обережно. Також військові-розвідники відпрацювали наліт як ведення ближнього бою.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО