Україна очікує на ескалацію конфлікту на кордоні з Білоруссю – міністр МВС

Останні новини
Україна очікує на ескалацію конфлікту на кордоні з Білоруссю - міністр МВС
Монастирський прокоментував конфлікт між білоруссю і Польщею. Фото: РБК

Сьогоднішня ситуація на кордоні Польщі дає усі підстави прогнозувати ймовірну ескалацію й нарощення нелегальної міграції на кордоні України та Білорусі.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський провів телефонну розмову з комісаром ЄС із внутрішніх справ Ільвою Йоханссон, повідомляє пресслужба МВС.

Монастирський відзначив, що Україна, зі свого боку, зацікавлена в розширені співробітництва з ЄС для протистояння загрозам гібридного характеру в майбутньому.

“Ми розглядаємо ситуацію на білорусько-польському кордоні в контексті стратегії Кремля на послаблення Євросоюзу”, – заявив міністр.

Він наголосив на доцільності використання другої фази проєкту “Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні”, аби посилити охорону українсько-білоруської ділянки кордону й покращити матеріально-технічну базу прикордонників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закриття кордонів для українців: Польща зробила обнадійливу заяву

РНБО розробила різні сценарії на випадок загрози незаконного перетину українського кордону нелегальними мігрантами з території Білорусі. Серед них – введення надзвичайного стану у прикордонних областях. Головний план – будівництво державного кордону. На це у держбюджеті на 2022 рік планують передбачити кошти.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО