У Росії зупинили виробництво легкових автомобілів: деталі

Останні новини
У Росії зупинили виробництво легкових автомобілів: деталі
Травневі “канікули” на найближчі 2-3 тижні почалися відразу на чотирьох автомобільних підприємствах – Haval, Mazda Sollers, УАЗ і “Автотор”. Фото: pixabay

У Російській Федерації повністю зупинили виробництво легкових автомобілів на місцевих заводах.

Через вторгнення РФ до України, всі світові бренди також залишили російський ринок, повідомляє “Сегодня” з посиланням на росЗМІ.

Травневі “канікули” на найближчі 2-3 тижні почалися відразу на чотирьох автомобільних підприємствах – Haval, Mazda Sollers, УАЗ і “Автотор”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США та країни G7 запровадили нові потужні санкції проти РФ

Причини зупинення цих підприємств називаються різні: на одних заводах керівництво визнає нестачу комплектуючих для складання через санкції, на інших – говорить про ремонт та налагодження складального обладнання.

Не відновив роботу і один із найвідоміших автозаводів Росії АвтоВАЗ: за планом завод, після 20-денного простою, мав запрацювати 24 квітня, але не вийшло. Працівникам пообіцяли, що точно вдасться 16 травня.

Автокомпанії зі світовим ім’ям – Audi, Volkswagen, Jaguar Land Rover, BMW, Mercedes-Benz, Citroen, General Motors пішли з російського ринку. Skoda і Porsche відмовились від поставок продукції в Росію.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО