У Росії затримали хакерів, які зламали американську кампанію

Останні новини
У Росії затримали хакерів, які зламали американську кампанію
ФСБ затримала хакерів. Фото: radiosvoboda.org

У Росії затримали учасників групи хакерів REvil, що розсилали віруси для вимагання грошей. Один з них причетний до злому американської трубопровідної компанії Colonial Pipeline.

Про це повідомили у Білому домі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До кібератаки на українські урядові сайти причетна Росія

Хакери були затримані ФСБ за запитом США в рамках домовленостей з кібербезпеки.

“Ми вважаємо, що один з тих, хто був затриманий в п’ятницю, несе відповідальність за атаку на Colonial Pipeline минулої весни. Ми прагнемо до того, щоб ті, хто здійснює атаки на американців за допомогою вірусів-вимагачів, постали перед судом”, – заявила представниця Білого дому.

Американська влада сподівається, що затримані учасники угруповання хакерів постануть перед правосуддям.

“Ми очікуємо, що Росія буде переслідувати в судовому порядку в рамках своєї власної системи цих злочинців за ті дані, які вони створили, за те, що вони це зробили – такі наші очікування. І ми очікуємо, що вони постануть перед судом”, – додала представник адміністрації.

Федеральна служба безпеки Росії заявила про затримання 14 ймовірних членів хакерського угруповання Sodinokibi/REvil у Москві, Санкт-Петербурзі та низці інших міст 14 січня.

Угруповання підозрюють у комерційній атаці на фірму Kaseya з Флориди, США, що вплинула на бізнес по всьому світу.

8 травня компанія Colonial Pipeline заявила, що потрапила під хакерську атаку, тому змушена відключити частину своїх систем. Причетною до кібератаки вважають групу хакерів під назвою DarkSide.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО