У Німеччині відповіли на заклик українського посла почати постачати зброю

Останні новини
У Німеччині відповіли на заклик українського посла почати постачати зброю
У Німеччині відмовились змінювати свою позицію. Фото: Pexels

В уряді Німеччини відповіли на заклик посла України Андрія Мельника надати оборонну зброю.

Там сказали, що Німеччина вже допомагає Україні у військовій галузі. Держава не буде змінювати свою політику, передає “Укрінформ“.

“Незалежно від нашої обмежувальної політики щодо експортного контролю, фактом є те, що ми надаємо Україні багатосторонню підтримку, зокрема й у військовій галузі”, – сказала речниця МЗС Німеччини Андреа Зассе на брифінгу.

Вона згадала спорудження військового госпіталю в Україні, постачання медичного обладнання та санітарних матеріалів, лікування поранених українських військовослужбовців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посол радить не чекати від Німеччини постачання зброї

Речниця федерального уряду Крістіане Гоффманн повторила позицію офіційного Берліна, що конфлікт навколо України має бути врегульований виключно політичними засобами. Вона наголосила на підтримці Німеччиною територіальної цілісності та суверенітету України.

Німеччина має забезпечити Україну оборонним озброєнням. Вона несе відповідальність за безпеку нашої держави, сказав посол Андрій Мельник у коментарі газетам німецької медіагрупи Funke. Додав, що Німеччина несе таку ж історичну відповідальність за Україну, як і за Ізраїль.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО