У мережі показали, чим у Японії безкоштовно годують на самоізоляції

Останні новини

Японець, що перебуває на “ковідній” самоізоляції, опублікував у мережі світлину коробок із продуктами від влади Токіо для однієї особи.

Громадянам країни безкоштовно надають воду та напої, а також пропонують готель для ізоляції на період хвороби, повідомив користувач Reddit. Іноземці почали обговорювати публікацію, а американці та британці скаржитися, що у їхніх державах немає подібної підтримки.

“Уряд Японії відправляє людям, які знаходяться на домашньому карантині, безкоштовні пакети з їжею. Ось, що надали для однієї людини (мене) у Токіо”, – почав обговорення користувач із ніком FriedCheeseCurdz.

Автор: reddit.com
 
Таку їжу безкоштовно роздають ізольованим у Токіо
Таку їжу безкоштовно роздають ізольованим у Токіо

Водночас користувач із Нової Зеландії з ніком cr1zzl у коментарях зазначив про схожу допомогу.

“Це майже те саме, що відбувається у нас. Правда, надають менше їжі і більше медикаментів. У нас людям пропонують проходити карантин у держустанові або вдома, залежно від рівня захворюваності та інших факторів. Постійно телефонують, щоб перевірити стан здоров’я хворих”, – написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим годують хворих у лікарнях: моторошні фото

У Японії McDonald’s деякий час продаватимуть картоплю фрі лише невеликими порціями через нестачу продукту. Причинами дефіциту стали порушення ланцюжка поставок через пандемію Covid-19 та масштабні повені в Канаді

Нещодавно у Токіо десятки японців у храмі Теппоу-зу Інарі занурилися у крижану воду в межах традиційного синтоїстського ритуалу. Разом вони помолилися за припинення пандемії коронавірусу.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО