У боях загинули семеро солдатів – міноборони Азербайджану

Останні новини
У боях загинули семеро солдатів - міноборони Азербайджану
Вірменські солдати в окопах / PAP

Міноборони Азербайджану заявило, що 16 листопада на кордоні з Вірменією загинули щонайменше семеро азербайджанських солдатів.

Вони “стали шахідами під час бойових дій”, – пише міноборони Азербайджану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вірменія подала позов проти Азербайджану в Міжнародний суд

У заяві йдеться, що під час боїв на кордоні з Вірменією поранені 10 азербайджанських солдатів.

“Ситуація на кордоні між Азербайджаном і Вірменією стабілізувалася з вечора 16 листопада. Провокація та військовий авантюризм, скоєні Вірменією на кордоні, закінчилися повною вірменською поразкою”, – пише міноборони Азербайджану.

Раніше міноборони Азербайджану звинуватило вірменську армію в “масштабних провокаціях” проти азербайджанських постів на міждержавному кордоні. У відповідь на це азербайджанська армія здійснила військову операцію проти Вірменії, заблокувавши пересування її військ.

Президент Росії Володимир Путін поговорив із прем’єром Вірменії Миколою Пашиняном про напруженість на кордоні Азербайджану з Вірменією. 16 листопада Вірменія звернулася до Росії по військову підтримку у зв’язку з наступом Азербайджану.

15 листопада Пашинян звинуватив азербайджанських солдатів у порушенні кордону між двома країнами та звільнив міністра оборони Вірменії у зв’язку із цим.

Восени 2020 року Вірменія та Азербайджан вели 44-денний конфлікт за Нагірний Карабах – вірменський анклав на території Азербайджану. Конфлікт завершився перемогою азербайджанських військ і Баку відновив контроль над частиною Нагірного Карабаху. У боях загинуло щонайменше 6500 людей. Бойові дії закінчилися перемир’ям, укладеним за посередництва Росії. Москва відправила в регіон конфлікту приблизно 2000 військових. Попри закінчення боїв напруженість між Єреваном і Баку залишається високою.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО