ТСК: у загибелі під Іловайськом винна попередня влада

Останні новини
ТСК: у загибелі під Іловайськом винна попередня влада
Попередня влада не ввела воєнний стан, сказала голова ТСК. Фото: Укрінформ

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради вважає, що основною причиною, яка призвела до Іловайської трагедії, є неналежна організація оборони країни.

Про це у понеділок на брифінгу заявила голова ТСК, заступниця Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, депутатка від “Слуга народу” Мар’яна Безугла, пише “Укрінформ”

“ТСК вважає, що основними причинами, які призвели до Іловайської трагедії, є неналежна організація оборони країни, як системи політичних, економічних, соціальних, військових, інформаційних, правових, організаційних та інших заходів щодо захисту держави в умовах збройної агресії”, – сказала Безугла.

Зі слів депутатки, події в Іловайську “стали фоном” зустрічі президентів України та РФ у серпні 2014 року в Мінську. І в значній мірі визначили підписання 5 вересня 2014 року Мінських домовленостей, які неоднозначно сприймаються мешканцями України.

“А також прийняття 16 вересня того ж року не менш спірного Закону “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей”, – сказала Безугла.

Депутатка перерахувала чинники, які, зумовили події під Іловайськом, зокрема:

невведення воєнного стану, що призвело до дезорганізації управління військовими діями;

помилкові кадрові рішення і дії політично-військового керівництва;

невжиття політичним і військовим керівництвом вичерпних заходів для деблокування Іловайського угруповання та організації коридору для виведення українських військ з оточення, результатом яких стала втрата сотень людських життів.

Доповнюється.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО