Церковне свято 3 червня. Кому молитися, аби прикликати щастя

Останні новини

3 червня церква вшановує пам’ять рівноапостольних царя Костянтина та його матері цариці Олени. Також згадують його синів, Муромських чудотворців, Михайла і Федора.

Олена звільнила і очистила всі місця, які були пов’язані з життям Ісуса Христа і його Пречистої Матері. На цих святих місцях вона почала будувати храми. Під час правління царя Костянтина вперше після 300 років гонінь християни вперше змогли відкрито сповідувати свою віру.

Автор: pinterest.com
 
Царя Костянтина цариця Олена виховала у повазі до християнської релігії.
Царя Костянтина цариця Олена виховала у повазі до християнської релігії.

У народі це свято називають день Олени. Дівчата сьогодні мають молитися святій, щоб вона подбала про їхню долю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Народні прикмети 2 червня: що сьогодні варто приховати від сім’ї

3 червня люди сіють ярі злакові культури, ячмінь і гречку, садять огірки. Жінки у цей день не заплітають волосся, щоб воно росло довгим, міцним та м’яким.

Дівчата біля трьох доріг плели та шарпали уявний льон, нібито намагаючись вибити з нього срібне насіння. Обряд присвячували цариці Олені, щоб вона послала їм щастя.

Сьогодні не варто вирушати у довгу подорож, адже вона буде важкою та виснажливою. Не можна у цей день нарікати на свою долю.

День Ангела сьогодні святкують Федір, Кирило, Костянтин, Михайло та Олена. Людина отримує небесного Ангела-хранителя у день хрещення.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО