Це закінчиться погано – Аслунд про справу проти Порошенка

Останні новини
Це закінчиться погано - Аслунд про справу проти Порошенка
Андерс Аслунд – старший науковий співробітник Atlantic Council. Фото: europepravda

Старший науковий співробітник Atlantic Council Андерс Аслунд вважає, що переслідування п’ятого президента Петра Порошенка у той час, коли на кордонах України скупчилися війська, не може закінчитись добре.

Про це написав у себе на сторінці у Twitter.

“Путін становить найбільшу загрозу військового нападу на Україну з 2014 року, але Зеленський нападає на найбільшого бізнесмена (Ріната Ахметова), найбільшого іноземного інвестора (Arcelor-Mittal) та його попередника і найбільшого політичного опонента (Порошенка). Це не може закінчитися добре”, – попередив Аслунд.

Експерт також опублікував у себе статтю Владислава Давідзона про справу проти Порошенка, оприлюднену виданням Foreign Policy. Автор пише, що Україна не може собі дозволити під час кризи переслідування попереднього президента. І зауважує, що союзники починають дедалі більше сумніватися у питаннях підтримки країни.

“Як слушно зазначає Влад Давідзон, це вже близько до божевілля Зеленського-Єрмака-Венедіктової – переслідувати колишнього президента Порошенка, коли російські війська скупчуються на кордоні. Чи думають ці люди про щось, крім себе?” – обурився аналітик.

“Чи Зеленський і Єрмак з’їхали з глузду? Вони переслідують найбільшого іноземного інвестора Arcelor-Mittal та колишнього президента Порошенка за дурниці в цей критичний час. Краще будьте серйозні з тисячами російських танків на вашому кордоні! Бережіть Україну!”, – закликав Аслунд.

Нагадаємо, раніше заступниця директора Atlantic Council Мелінда Харінг назвала вибірковим правосуддям рішення Печерського райсуду про арешт лідера “Європейської солідарності” Петра Порошенка.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО