“Треба руйнувати стереотипи” – гламурна Alyona Alyona зізналася, що робить наодинці

Останні новини

Реп-виконавиця Alyona Alyona поділилася з фанами, як важливо залишатися собою.

Зірка поміркувала на соціальну тему в Instagram. Також опублікувала знімок, на якому позувала в гламурному образі та із собакою на руках. Реперка закликала користувачів мережі, що не треба соромитися себе справжнього.

“Більшість щодня ходять на ту роботу, яка їм не подобається, одягаються по скованому дрескоду, який їм нав’язали великі компанії та їхні директори. Цей совковий режим, формат і менталітет, який тягнеться дуже довго, просто знищує поняття “бути собою”. Це потрібно виправляти, і починати із себе”, – запевнила вона.

На її думку, коли залишаєшся наодинці, то розумієш, чого хочеш.

Реперка Alyona Alyona закликала фанів залишатися собою і руйнувати стереотипи
Фото: instagram.com/alyona.alyona.official

“Мабуть, ходити по дому голяка або надягати футболку, яку вже треба випрати, але тобі комфортно й так. Бути собою – це в першу чергу не соромитися себе”, – написала виконавиця.

Зірка впевнена, що в кожен має речі, які робить лише наодинці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Тепер роблять компліменти” – Різатдінова поділилася дитячими комплексами

“Бо вам може бути за це соромно. Наприклад я, коли в носі багато шмарклів, можу втягнути в себе, замість того, щоб висякатися. Завжди залишаюся собою, нехай людям соромно, головне, що мені класно. Я вважаю, що потрібно руйнувати ці стереотипи”, – додала вона.

Реперка Alyona Alyona вразила мережу епатажним знімком. Зірка поділилася, що попри 30-річний вік почувається дитиною. Виконавиця почала допис зі слів: “Усередині мене дитина”. Також доповнила його фотографією, на якій позує в підгузку, із пляшкою молока і смочком на шиї.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО