Терористи стратили журналіста Левіна після тортур – розслідування

Українського журналіста та фотографа Макса Левіна і його друга військогово Олексія Чернишова під Києвом саме стратили російські терористи.

Так вважає організація “Репортери без кордонів”, яка провела розслідування, йдеться на її сайті.

З 24-го травня по 3-е червня в Україні перебували двоє слідчих, які розслідували деталі смерті Левіна – керівник слідчого відділу RSF Арно Фроже і французький військовий фоторепортер Патрік Шовель. Вони працювали з Левіним на Донбасі.

“Репортери без кордонів” опублікували звіт з доказами того, що журналіста та його друга, який також його охороняв, стратили. Це сталося у лісі, ймовірно, після допитів та навіть тортур.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Наше завдання – пам’ятати імена кожного”: фото вбитих окупантами журналістів

Слідчі у супроводі сил безпеки виявили місце злочину. Там все ще була зруйнована автівка Левіна. На ній зафіксували 14 слідів від куль, всередині знайшли документи, які підтверджують особу Чернишова.

Автор: rsf.org
 
Слідчі заявили, що Макса Левіна стратили росіяни
Слідчі заявили, що Макса Левіна стратили росіяни

Також були ідентифіковані кілька предметів з можливими слідами ДНК, які свідчать про присутність російських терористів дуже близько від місця вбивства. На останньому етапі виявили кулю, якою, ймовірно, стріляли у журналіста.

Автор: rsf.org
 
Слідчі знайшли кулю, яка, ймовірно, влучила в Макса Левіна
Слідчі знайшли кулю, яка, ймовірно, влучила в Макса Левіна

1 квітня у районі села Гута Межигірська на Київщині поліція знайшла загиблого фотографа Максима Левіна. Російські окупанти вбили журналіста двома пострілами зі стрілецької зброї.

У нього залишилися четверо неповнолітніх синів, цивільна дружина та літні батьки.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО