“Тепер не допускаюся таких помилок” – Брежнєва розкрила деталі виховання доньок

Останні новини

Співачка Віра Брежнєва народила первістка 19-річною. Тоді ще у Дніпродзержинську, звідки зірка родом, впродовж трьох років вона жила в цивільному шлюбі з бізнесменом Віталієм Войченком.

2001-го в пари народилася донька Соня. Чи була виконавиця готова до материнства, розповіла в програмі “ЖВЛ”.

“Тоді я вважала, що я абсолютно готова до материнства. Я дуже хотіла дитину. Ще й зустріла чоловіка, який теж хотів дитину. Але не одразу вдалося (завагітніти. – Gazeta.ua)”, – поділилася вона.

За словами Брежнєвої, зірка “вивчала багато літератури”.

“І навіть, коли мене поклали на збереження перед пологами, я розповідала якісь історії, які вичитала в книгах. 19-річна дівчина сиділа і ділилася досвідом”, – пригадала вона.

Та співачка зізнається, що на той момент їй лише здавалося, що вона готова.

Співачка Віра Брежнєва поділилася секретами виховання
Фото: instagram.com/ververa

“Тепер я розумію, ось як моїй Соні зараз дати дитину”, – додала жінка.

Брежнєва усвідомлює, що у вихованні первістка не завжди все робила правильно.

“Думаю, я була надмірно сувора з донькою. Як тато виховував мене із сестрами у суворості. І мені здавалося, що це правильний підхід. Зараз, звісно, з Сарою я не допускаюся таких помилок”, – поділилася вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зінченко з коханою показали 3-місячну доньку: зворушливі фото

Молодшу доньку співачка народила, коли була солісткою гурту “ВІА Гра”. Батьком Сари став мільйонер Михайло Кіперман, з яким Брежнєва розлучилася 2012 року.

Артистка 39-річна Віра Брежнєва потішила фанів пікантним знімком. Зірка поділилася архівною світлиною через те, що “давно не було гарних фото в стрічці”.

Виконавиця спокусливо позувала в блискучому вбранні українських брендів: топі від The Coat і спідниці від Frolov. Зірка сперлася на кулю.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО