Танки та артилерія: тисячі військових РФ перекинули до окупованого Криму

Останні новини
Танки та артилерія: тисячі військових РФ перекинули до окупованого Криму
Російських військових стягнули до Криму для участі у нових навчаннях. Фото: facebook.com/mod.mil.rus

Росія оголосила про початок навчань із бойовою стрільбою і танками неподалік від українського кордону. У навчаннях беруть участь 10 тис. військовослужбовців мотострілецьких з’єднань і підрозділів берегових військ Чорноморського флоту й Каспійської флотилії.

Підрозділи вивели на загальновійськові полігони РФ, Вірменії, Грузії, а також в окупованих регіонах України, повідомила пресслужба Південного військового округу РФ.

Бойове злагодження мотострілецьких, танкових взводів та артилерійських батарей організували на понад 20 загальновійськових полігонах.

“Заняття з вогневої підготовки, тактики, водіння бойових машин і спеціальних дисциплін організовані на полігонах Даниловський і Прудбой у Волгоградській області, Ашулук – в Астраханській області, Тарське – у Північній Осетії, Миколо-Олександрівський і Сірноводський – на Ставропіллі, Кадамовський і Кузьминський – у Ростовській області, Гвардійський та Альпійський – у Чеченській Республіці, Кобу-Баші – у Карачаєво-Черкесії, Нестеровський – в Інгушетії, Далекий – у Дагестані, Ангарський і Опук – у Криму, Раєвський – на Кубані”, – ідеться в повідомленні.

Батальйонні тактичні групи освоять “нові способи тактичних дій” у складі різних видів розвідувально-вогневих та ударних комплексів, зокрема контрбатарейний, авіаційний і снайперський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Йому було лише 23: на Донбасі загинув Ілля Супрун

11 січня у Західному військовому окрузі Росії на загальновійськових полігонах у Воронезькій, Бєлгородській, Брянській, які межують з Україною, розпочалися навчання зі стрільбами за участю майже 3 тис. військовослужбовців і приблизно 300 одиниць бронетехніки. Також у Смоленській області за 100 км від українського кордону.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО