Сили тероборони почнуть озброювати з 15 січня

Останні новини
Сили тероборони почнуть озброювати з 15 січня
Бригади тероборони почнуть озброювати із 15 січня. Фото: armyinform.com.ua

Сили тероборони у прикордонних областях 15 січня мають отримати зброю та дані про місця дислокації.

Про це повідомив член Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, народний депутат Федір Вениславський, повідомляє “Еспресо“.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лавров зробив вражаючі заяви щодо Донбасу: подробиці

“Необхідно розробляти план дій на будь-який непередбачуваний випадок. Саме цим зараз і займається наше військово-політичне керівництво”, – сказав Веніславський.

“Вже 15 січня у всіх прикордонних областях України бригади вже повинні за тими нормативними вказівками, наказами та актами отримати і зброю, і розуміти місця дислокації. До лютого ми повинні в усіх областях України зробити те саме, тому процес іде… Я розмовляв із командувачем силами ТРО, і він підтвердив це”, – зазначив депутат.

1 січня набув чинності закон “Про основи національного спротиву”. Документ регулює організацію національного спротиву й підготовку громадян.

До тероборони насамперед братимуть громадян із досвідом військової служби.

Росія вже кілька місяців активно нарощує війська на кордоні з Україною. На тлі розмов про можливість повномасштабної війни Росія вимагає від НАТО “гарантій безпеки”, згідно з якими Альянс має відмовитися від приєднання України.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО