Свобода – це наше повітря: Зеленський привітав українців з Днем Гідності та Свободи

Останні новини
Свобода - це наше повітря: Зеленський привітав українців з Днем Гідності та Свободи

Президент Володимир Зеленський привітав українців з Днем Гідності та Свободи.

Зеленський наголосив, що українці прекрасний, сильний, сміливий, розумний, талановитий і непереможний народ. Про це президент сказав у своєму відеозверненні.

“Ми відзначаємо сьогодні День Гідності та Свободи. Свято, яке показує, що для нас гідність і свобода – це свято. Це наше повітря. Ні. Це не звучить занадто гучно. Коли хтось вирішує перекрити нам повітря – ось тоді буває занадто гучно. Коли влада не чує український народ – тоді буває занадто гучно”, – сказав Зеленський.

“Ми заплатили і продовжуємо платити за свободу дуже велику ціну. Ніколи не забудемо всіх, хто віддав за Україну своє життя, і ніколи не пробачимо всіх, хто позбавив їх життя і хотів позбавити нас волі. Але головне, що це нікому не вдалося, і ніколи не вдасться. Час вже змінити самосприйняти і самомислення – ми не жертви, не пригнічені, не розділені”, – наголосив президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відзнаку, яку створив Зеленський, зробили дорожчою за найвищу нагороду Героя України

Зеленський згадав українських моряків, які перебуваючи в російському полоні не зламалася духом і залишалися гідними офіцерами своєї країни. Також президент пригадав і про українського поета, політв’язня Василя Стуса, про священника Омеляна Ковча, який рятував євреїв у Голокост, і про українського актора, режисера Леоніда Бикова.

“Здаватися українці не звикли. Тому що мають гідність, а тому свободу. Слава Україні”, – закінчив президент.

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи. Приурочений до Революції гідності 2013 року та помаранчевої революції 2004-го.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО