Світлані кузьмінській відмовили в апеляції

Світлані кузьмінській відмовили в апеляції Черкаси

11 грудня в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду України розглядалася апеляція Світлани Кузьмінської – обвинуваченої у розкраданнях «Черкасиобленерго». Колишня керманичка підприємства оскаржувала обрання їй запобіжного заходу у вигляді застави в декілька мільйонів гривень. І це не дивлячись на те, що разом зі своїм коханцем Дмитром Крючковим Кузьмінська вивела з «Черкасиобленерго» мільярди.

Втім, планам Кузьмінської збутися не судилося. Її жалюгідна спроба знову затягнути розгляд справи та уникнути відповідальності з тріском провалилася – усі визначені законом строки для подання апеляційної скарги Кузьмінська проґавила, тож суд відмовив їй в поновленні строків і апеляційну скаргу по суті не розглядав.

Та видихати з полегшенням, схоже, ще зарано. Як показують останні події, це ще не кінець і здаватися розкрадачі обленерго та їхні політичні покровителі не збираються. Тим більше, що награбованих мільярдів вистачає, щоб заручитися підтримкою кишенькових правоохоронців та суддів.

Але очевидно одне – у випадку несправедливого покарання для Кузьмінської та її посіпак, реакція суспільства буде жорсткою та миттєвою.

Ми слідкуватимемо за розвитком подій. Далі буде…

Обговорюємо тему тут.

Оцініть автора
VIP ЗЛО