Світлані Кузьмінській нарешті оголосили підозру

Світлані Кузьмінській нарешті оголосили підозру Черкаси

Вчора, 19 грудня, детективи НАБУ нарешті повідомили колишній керманичці «Черкасиобленерго» Світлані Кузьмінській підозру.

На сайті НАБУ повідомляється, що її дії кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 КК України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем») та ч. 2 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем). Наразі детективи вживають необхідних дій для обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Слідство встановило, що упродовж 2015 року Кузьмінська разом зі своїми поплічниками у змові з головою правління ПрАТ «ХК «Енергомережа» Дмитром Крючковим організували незаконну схему розрахунку за електроенергію. За умовами цієї схеми споживач електроенергії — ПАТ «Азот» — мав сплатити борг за спожиту електроенергію не ПАТ «Черкасиобленерго», а приватній компанії ПрАТ «ХК «Енергомережа», яка в подальшому нібито мала розрахуватися з ПАТ «Черкасиобленерго» за борги «Азоту», перерахувавши обленерго 313 млн грн. Однак, як ми вже знаємо, цього не сталося. Гроші осіли в кишенях Кузьмінської та її політичних покровителів, які мали на меті довести «Черкасиобленерго» до банкрутства, щоб за копійки купити його у держави.

Раніше ми також писали, що схожу схему з переуступлення боргу за спожиту електроенергію Крючков реалізовував на ПАТ «Запоріжжяобленерго», яке переуступило борги на 346 млн грн. Впродовж майже двох років він переховувався від слідства, навесні 2019 року його екстрадовано в Україну з Німеччини.

Трудовий колектив «Черкасиобленерго» сподівається, що вже незабаром Світлана Кузьмінська відповість за зруйновані життя та сподівання тих, хто їй вірив. Водночас громадяни нагадують, що вона здійснювала свої оборудки не сама, тож перед законом мають відповісти усі, хто довів одне з найбільших підприємств регіону до краху.

Хто ж кришує екс-голову ПАТ “Черкасиобленерго” дивіться у нашому відеосюжеті.

Ми будемо слідкувати за розвитком подій. Тож далі буде.

Оцініть автора
VIP ЗЛО