Суд щодо оборудок Кузьмінської з черкаськими ГЕС знову перенесли

Суд щодо оборудок Кузьмінської з черкаськими ГЕС знову перенесли Наші новини

Раніше ми розповідали о суді Кузьмінської , що довгий час прокуратура закривала очі на те, що Кузьмінська та її подільники вкрали в держави дві гідроелектростанції – Корсунь-Шевченківську та Стеблівську. Після численних акцій протесту справу проти Кузьмінської все ж відкрили, та, скоріше за все, це було черговою показовою виставою і насправді притягати винних до відповідальності прокуратура не збирається.

Яскравим підтвердженням цьому стало судове засідання, яке мало відбутися 28 січня.

Ми дізналися, що на самому початку прокурор раптом подав суддям клопотання про перенесення розгляду справи. Мовляв, він не встиг знайти оригінали документів, які в нього витребувала сторона захисту, і для цього йому потрібен додатковий час. І це при тому, що наразі йде стадія вивчення доказів, на якій не вирішується питання про достовірність тих чи інших доказів, прокурор лише має оголошувати матеріали справи.

Адвокат потерпілої сторони – «Черкасиобленерго» – Денис Ципін наполягав на тому, що прокурор може донести оригінали необхідних документів в будь-який час і переносити через це засідання немає необхідності. Утім, суд об’єктивні аргументи адвоката «Черкасиобленерго» з незрозумілих причин не врахував і задовольнив клопотання прокурора Луговського.

І от сьогодні, 3 лютого, справа мала розглядатися знову.

Та коли учасники процесу в призначений час з’явилися в суді, їм повідомили, що судового засідання не буде, оскільки не з’явилася одна із суддів. Чому – ніхто не сказав. І коли відбудеться наступне засідання – також невідомо.

Складається враження, що притягати винних у всій цій історії до відповідальності ніхто не поспішає. Невже тим, хто вкрав в держави дві гідроелектростанції, все просто зійде з рук?

Очевидно одне, поки прокуратура гальмує процес, а суд не квапиться розглядати справу, головна фігурантка скандалу радіє своїй безкарності. Сьогодні Світлана Кузьмінська спокійно пересувається по країні, витрачає колосальні суми на модні бутики та купує нерухомість за кордоном. Здається, вона абсолютно впевнена, що уникне відповідальності та вийде «чистенькою» з цієї брудної історії. Та чи влаштує такий кінець громадськість? Та чи можна буде в такому випадку говорити про якесь правосуддя в нашій країні? Ми будемо слідкувати за розвитком подій. Далі буде.

До того ж, в практиці Світлани Кузьмінської постійні зриви судових засіданнь — звична справа. Адже нещодавно Прокурор Луговський вже переносив засідання по цій справі. Також були зірвані судові засідання у Харкові щодо прийняття обвинувального акту Кузьмінській у справі про розкрадання “Черкасиобленерго”. Трохи раніше було зірване ще одне засідання через зміну адвоката обвинуваченої у Черкаському суді.

Нагадаємо, що Світлана Кузьмінська – екс-голова ПАТ “Черкасиобленерго”. Через два роки після призначення Кузьмінської на посаду голови Черкасиобленерго, підприємство перестало сплачувати зарплату, розпродало за копійки майно (навіть гідроелектростанції) та знаходиться на межі банкрутства. Про схему можна прочитати у наших попередніх матеріалах.

Обговорюємо тему тут.

Оцініть автора
VIP ЗЛО