Суд «подыгрывает» подозреваемой в многомиллионной афере Светлане Кузьминской?

Суд «подыгрывает» подозреваемой в многомиллионной афере Светлане Кузьминской Черкаси

Раніше ми писали, що героїня гучного скандалу навколо ПАТ «Черкасиобленерго» Світлана Кузьмінська будь-якими методами намагається уникнути правосуддя. Як тільки має відбутися судове засідання по її сумнівних операцій з Корсунь-Шевченківської та Стеблівської ГЕС, як при абсурдних і підозрілих обставин розгляд справи переноситься. На жаль, судове засідання, яке мало відбутися 4 жовтня в Придніпровському районному суді, що не стало винятком. Кузьмінська знову придумала сумнівну причину для перенесення розгляду справи, а судді, на подив і обурення громадськості, – їй “підіграли” На цей раз Кузьмінська з’явилася на судове засідання з новим адвокатом.

Ховаючи очі від громадян, які прийшли переконатися в об’єктивності судового процесу, адвокат раптом заявила клопотання про перенесення судового засідання. Мовляв, вона щойно підписала договір з Кузьминской і їй потрібен час для ознайомлення з матеріалами справи. Звичайно, для всіх учасників процесу «Черкасиобленерго» подібні витівки Кузьминской вже стали звичними.Очевидно, вона робить все можливе, щоб відтягнути неминуче – кримінальну відповідальність. Адже за попередньою інформацією, разом зі своїми політичними покровителями Кузьмінська за час свого управління обленерго вивела з нього понад 2 мільярди гривень, крім цього її звинувачують в сумнівних угодах з двома черкаськими ГЕС і виведення коштів з «Харківобленерго». Маючи такий “послужний список”, термін їй “світить” чималий. Але на подив усіх чергова спроба Кузьминской відтягнути розгляд справи і продовжити своє безтурботне перебування на волі зовсім не збентежила суддів, які повинні бути зацікавленими в тому, щоб правосуддя нарешті відбулося.

Адвокат «Черкасиобленерго» Денис Ципін заявив, що знайомитися зі справою означає знайомитися з доказами у справі, а на цьому судовому засіданні докази не вивчаються, на ньому повинен бути оголошений обвинувальний акт та здійснено ряд обов’язкових процесуальних дій. З огляду на це, немає необхідності зупиняти судове засідання. Адже можна оголосити обвинувальний акт, а потім зробити перерву, щоб черговий адвокат Кузьминской ознайомилася зі справою. Крім цього, на думку учасників процесу, є один важливий момент – Кузьмінська здійснює свій захист самостійно. Не держава їй надає адвоката, вона наймає його сама, платить йому гроші і організовує його роботу. Так що це проблема Кузьминской, що її адвокат не підготувалася, а не всіх інших учасників процесу. І причин зупиняти судовий процес не було ніяких. Але судді чомусь норми закону і залізні аргументи адвоката «Черкасиобленерго» Дениса Ципіна вирішили зовсім не брати до уваги. Найімовірніше, повністю усвідомлюючи, що своїми діями вони «підіграють» Кузьминской, судді постановили відкласти розгляд справи на 21 жовтня.

Реакція громадськості на ганебну поведінку суддів була миттєвою. Люди кричали їм у слід, що завдання суддів – “Покарати пройдисвітки Кузьмінський, а не кидати їй рятівний жилет”. Сама ж Кузьмінська із залу суду виходила під вигуки своїх колишніх працівників – «Ганьба розкрадачку« Черкасиобленерго »,« Скільки сімей ти залишила без засобів існування! »,« Бог все бачить, і за все доведеться відповісти! “. Не дивлячись на все, колектив «Черкасиобленерго» впевнений, що вже незабаром Світлана Кузьмінська відповість за зруйновані життя і надії тих, хто їй вірив. За словами працівників підприємства, вони будуть йти до кінця. У той же час громадяни нагадують, що Кузьмінська здійснювала свої угоди не сама, а разом зі своїм приятелем Дмитром Крючковим і зацікавленими політичними діячами. Так що перед законом повинні відповісти всі, хто довів одне з найбільших підприємств регіону до краху.

Детальніше з самої схемою розкрадання ПрАТ “Черкасиобленерго” можна ознайомитися в наших попередніх матеріалах.

 

Оцініть автора
VIP ЗЛО