СУД НЕ ЗНІМАВ АРЕШТ З ПІСКУ В БОРТНИЧАХ: В ЧОМУ ПІДСТУП?

Наші розслідування

Сьогодні біля Шевченківського суду Києва активісти проводили пікет на захист озера в Бортничах. Адже саме сьогодні мало відбутися засідання, де планували зняти арешт з техніки, що незаконно видобуває там пісок. Однак в останній момент адвокати фірми відкликали клопотання.

Активісти Бортничів пов’язують це із своєю рішучою позицією, яку вони зайняли в останні кілька місяців. Адже за лютий та березень цього року їм вдалось привернути суспільну увагу до проблеми у Бортничах через незаконний гідронамив, домогтися судового арешту на техніку та вивіз піску, а також розпочати конструктивний діалог із міською владою. Можливо, останнє досягнення і зіграло ключову роль у позиції фірми АТ “Гідромеханізація”, яка незаконно намиває пісок. Адже всі розуміють, що видобуток будь-яких надр, як і заборона на таку діяльність, відбувається під щільним наглядом міських можновладців.

Місцеві сподіваються, що оборудки із піском, які тривають тут вже п’ятнадцять років, врешті прикриють. Адже, перетворення мальовничого озера на пустир з одного краю, та кар’єр з іншого — нищить екологію мікрорайону та руйнує будинки.

Обговорення тут

Оцініть автора
VIP ЗЛО