Суд арештував 100% акцій заводу “Більшовик”

Останні новини
Суд арештував 100% акцій заводу "Більшовик"
Арештували 100% акцій заводу “Більшовик”. Фото: УНІАН

Суд за клопотанням Державного бюро розслідувань арештував 100% акцій Першого київського машинобудівного заводу, відомий як “Більшовик”. Арешт на активи наклали в рамках розслідування можливого зловживання службових осіб Фонду держмайна України під час приватизації “Більшовика”.

Про це повідомила пресслужба ДБР.

“11 січня слідчий суддя, за клопотанням сторони обвинувачення, наклав арешт на 100 відсотків статутного капіталу Першого київського машинобудівного заводу з метою збереження вказаного речового доказу”, – зазначили в ДБР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 3-тя спроба підкупу: голові Фонду держмайна не донесли $100 тис.

Відповідно до даних експертизи, звіт про оцінку майна, який використали для визначення вартості акцій заводу, не відповідає вимогам законодавства. Це могло негативно вплинути на правдивість такої оцінки.

“Слідчі ДБР встановлюють усі обставини незаконного відчуження вказаного заводу з державної власності за заниженою вартістю. Це завдало економічних збитків державним інтересам. Досудове розслідування триває “, – ідеться в повідомленні.

Санкція статті передбачає позбавлення волі до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

27 жовтня “Більшовик” продали на аукціоні за 1,429 млрд грн. У торгах переміг “Дженерал Комерс”. Компанія займається неспеціалізованою гуртовою торгівлею. Її пов’язують із підприємцями Василем Хмельницьким, Андрієм Івановим та Олексієм Барановим.

У листопаді 2021 року голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко написав заяву про відставку. Верховна Рада призначила Сенниченка на цю посаду у вересні 2019 року. За даними ЗМІ, причиною стала приватизація київського заводу “Більшовик”.

Згідно з оцінкою інвесткомпанії Concorde Capital, реальна ринкова ціна заводу “Більшовик” становить щонайменше 4 млрд грн.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО