Стужук виставила пишні сідниці і зізналася в любові до себе

Останні новини

Найпопулярніша блогерка України 26-річна Софія Стужук, за життям якої слідкує понад 5,7 млн підписників, продовжує тішити фанів спокусливими фото.

Зірка мережі влаштовує гарячі фотосесії на пляжі у Домінікані, куди вирушила разом з трьома дітьми і подругою. На знімках позує в мікробікіні. Кадрами ділиться в своєму Instagram-блозі.

У дописі під фото багатодітна мати роповіла, що їй цей рік було складно прийняти “свої зміни й те, що стала зовсім іншою”.

“Я нарешті, здається, повертаю собі справжню. Щоразу переконуюсь, що мої зміни (я зараз не про зовнішність) мені так подобаються. Я стала відкритою”, – поділилася вона.

Блогерка Софія Стужук публікує гарячі фото з домініканського пляжу
Фото: instagram.com/sofia_stuzhuk

За словами Стужук, тепер вона “може говорити іншим про свої почуття, озвучувати думки, бажання та наміри”.

“Шукаю у всьому позитивне і не концентруюсь на негативі. Не пам’ятаю, коли я востаннє на когось у цьому житті ображалася чи дуже злилася. Можу вибудовувати кордони (іноді ще складно, але, як мінімум, уже з розумінням), можу відмовляти по-доброму”, – написала блогерка.

Багатодітна мати півтора роки тому була впевнена в тому, що вона “інтроверт і флегматик”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Alyona Alyona у спідньому й голі груди наймолодшої солістки “ВІА Гри” – що публікують зірки в мережі

“А це взагалі не так. І я нарешті відчуваю, що люблю себе”, – додала вона.

Блогерка 26-річна Софія Стужук показала апетитні принади у відвертому купальнику. Також поділилася з підписниками, де бере душевні оргазми.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО