Стало відомо про долю правоохоронців, які залишилися на окупованих територіях

Останні новини
Стало відомо про долю правоохоронців, які залишилися на окупованих територіях
Ігор Клименко розповів про долю поліцейських, що не виїхали з окупованих територій України. Фото: facebook.com/iklymenko.fb

Правоохоронців, які не покинули тимчасово окуповані та захоплені Росією територію України, звільнили з лав Нацполіції.

Їм, зокрема, не виплачують зарплату. Про це розповів голова Нацполіції Ігор Клименко в інтерв’ю “Українським новинам”.

За його словами, на таких територіях залишилася незначна кількість поліцейських. Вони не прибули до місць дислокації, згідно наказу керівництва, тому позбулися роботи.

“Мною особисто було підписано наказ, який вимагав, відповідно до оперативної і військової обстановки, прибути у визначений час до місць дислокації. Наприклад, потрібно було прибути в місто Запоріжжя працівникам із Мелітополя і Бердянська. Те саме стосувалося Херсону, районів Луганської чи Харківської області”, – розповів Клименко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двоє українських військових 2014 року перейшли на бік окупантів і воюють проти України

Він підкреслив, що серед них є ті, які перейшли на бік ворога і співпрацюють з окупаційною владою. Однак частина працівників була змушена залишитись через хворих родичів, за станом здоров’я тощо.

“Із загальної штатної чисельності в 130 тисяч у нас нині є понад 60 підозр колишнім поліцейським за співпрацю з ворогом”, – додав голова Нацполіції.

У Міністерстві внутрішніх справ розповіли про поліцейських, які зрадили Україну та перейшли на бік російських окупантів. Найбільше зрадників зафіксували на території Донецької області. Слідчими Нацполіції розпочато 500 кримінальних проваджень за фактами колабораційної діяльності.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО