Стало відомо, коли на Netflix покажуть картину “Носоріг” Олега Сенцова

Останні новини
Стало відомо, коли на Netflix покажуть картину "Носоріг" Олега Сенцова
Кримінальна драма “Носоріг” показує становлення кримінального авторитета у 1990-х. Фото – надане знімальною групою

Кримінальну драму “Носоріг” українського режисера Олега Сенцова покажуть на американській стрімінговій платформі Netflix. Картину можна буде переглянути з 23 травня.

Про це повідомляє The Village Україна.

Стрічка буде доступною для перегляду в Україні. Картина розповідає історію героя на прізвисько Носоріг, який у 1990-ті стає частиною кримінального світу. Після особистої драми намагається переосмислити життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Навчився жити в окопі” – Сенцов захищає Україну на передовій

“Я ніколи не хотів знімати кіно саме про 90-ті роки. У будь-якій історії для мене важлива людина. Сценарій написав під враженням розмови зі знайомим, якого потім назвав “Носорогом”. Знав його з одного боку – у 1990-ті він був у тому бандитському русі. Але потім відкрився для мене по-іншому. Та розмова вразила, вирішив, чого б не зняти про нього кіно. Про людину, на яку можна подивитись з різних боків. Однозначно Носоріг жертва 90-х, у нього майже не було вибору. Це складні почуття. Герой нічого хорошого не робить. Але все одно хочеться, щоб в кінці його пожаліли”, – розповів у коментарі Gazeta.ua Сенцов.

Про те, що Netflix придбав фільм Олега Сенцова, стало відомо ще в лютому, але дату онлайн-премʼєри на платформі не оголошували.

Це перший український ігровий фільм, яки покажуть на платформі Netflix. До цього платформа купила документальний фільм “Домашні ігри” української режисерки Аліси Коваленко.

“Носоріг” – друга повнометражна робота українського режисера Олега Сенцова. Сценарій був написаний ще до незаконного ув’язнення митця Російською Федерацією. Після звільнення Сенцова сценарій дещо змінили. Світова прем’єра фільму відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі “Горизонти”, українська – восени 2021-го на Київському тижні критики. В український прокат стрічка вийшла 17 лютого 2022.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО