США передадуть Україні зброю для точніших ударів – Байден

Останні новини
США передадуть Україні зброю для точніших ударів - Байден
США продовжать допомагати Україні зброєю. Фото: Pixabay.

Сполучені Штати Америки передадуть Україні більш досконалі ракетні системи і боєприпаси до них, які дозволяють точніше вражати цілі.

Також Вашингтон продовжить постачати Україні зброю, повідомив президент США Джо Байден у своїй колонці в The New York Times.

“Ми надамо українцям більш досконалі ракетні системи і боєприпаси, які дозволять їм більш точно вражати ключові об’єкти на полі бою в Україні”, – сказав Байден.

За його словами, США продовжать поставки в Україну протитанкових ракет Javelin, зенітних ракет Stinger, потужних артилерійських та високоточних ракетних комплексів, радарів, безпілотних літальних апаратів, вертольотів Мі-17, боєприпасів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міноборони США оцінило можливість ескалації в Україні

Також США направлять Україні ще мільярди у вигляді фінансової допомоги, санкціонованої Конгресом. Байден запевнив, що продовжить співпрацю зі своїми союзниками і партнерами щодо санкцій проти Росії.

“Ми будемо працювати з нашими союзниками і партнерами над подоланням глобальної продовольчої кризи, яка посилюється російською агресією. І ми допоможемо нашим європейським союзникам та іншим країнам знизити їх залежність від російського викопного палива і прискорити наш перехід до майбутнього екологічно чистої енергії”, – зазначив він.

Президент США зазначив, що Росія відвернулася від дипломатії.

“Сполучені Штати будуть продовжувати роботу по зміцненню України і підтримувати її зусилля по досягненню припинення конфлікту шляхом переговорів”, – зазначив Байден.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО